MÖBLER / Bord / Klaffbord 7243442
nr 724 3442
Klaffbord
1800-tal, längd: 100, djup: 85, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 7 november 2011
kl 19:08:15
100 kr
200 kr
400 kr
350 kr
500 kr
500 kr